USPEH VETERANKE: Evropska plivačka bronza za Aleksandru Milovanović

B. G. 08. 07. 2024. u 17:12

U trci na na 200 metara leđno, u konkurenciji plivača između 40 i 44 godine Aleksandra je isplivala do pobedničkog postolja, a dobar rezultat ostvarila je i u teci na 100 metera leđno, osvojivši sedmo mesto.
   Druga sjajna veteranka Proletera, Marijana Berbakov, bez puno treninga zbog bolesti, plivala je u trkama na 50 i 100 metara delfin i za dlaku ostala bez medalje, osvojivši dva četvrta mesta u kategoriji plivačica od 50 do 54 godina, a isti plasman ostvario je Vićentije Darijević u trci na 50m kraul za plivače u kategoriji 50 do 54 godine.
B.G.
foto: Aleksandra Milovanović, veteranska plivačica Proletera iz Zrenjanina,  nastavila je nisku osvajanja medalja na velikim takmičenjima i na Evropskom šampionatu veterana u Beogradu, osvojila bronzano odličje,