KAKVA ŠTETA! UMALO NOVA MEDALJA! Cabolov ipak bez olimpijske bronze u rvanju

Časlav Vuković 10. 08. 2024. u 19:40

SRPSKI rvač Hetik Cabolov nije uspeo da donese našoj zemlji još jednu medalju Srbiji na Olimpijskim igrama u Parizu.

Ovaj 32-godišnji rvač je u meču za bronzu u kategoriji do 74 kg slobodnim stilom izgubio od Amerikanca Kajla Daglasa Dejka sa 10:4.

Bio je naš takmičar blizu da dobije ovaj meč. On je na 30 sekundi pre kraja imao prednost od 4:1, ali Amerikanac je tad krenuo u ofanzivu i uspeo je da nađe način da pobedi i osvoji medalju.

Srbija je tako Olimpijske igre u Parizu okončala sa pet osvojenih medalja.

Podsetimo, medalje za Srbiju su do sad osvojili Zorana Arunović i Damir Mikec u miksu u streljaštvu (zlato), Novak Đoković (zlato), tekvondistkinja Aleksandra Perišić (srebro), košarkaši (bronza). Obezbeđena je i medalja u vaterpolu. Samo ostaje da se vidi kog sjaja će biti nakon finala sa Hrvatskom.

BONUS VIDEO: IZA KULISA: Scena iz svlačionice košarkaša Srbije posle olimpijske bronze