DŽAKA OPET PROVOCIRA: Odgurnuo golmana Srbije i izazvao zvižduke sa tribina (VIDEO)

Novosti online 12. 10. 2024. u 22:43

Fudbalska reprezentacija Srbije dočekala je selekciju Švajcarske, u okviru trećeg kola A divizije Lige nacija.

Publika u Leskovcu zaista je imala priliku da uživa u dobrom izdanju Orlova, koji su do prednosti došli u 46. minutu posle autogola Elvedija.

Potom je usledila i prava majstorija Aleksandra Mitrovića za 2:0, a brilijantnu partiju imao je i golman Predrag Rajković.

Igrao se 71. minut, kada je posle duela Nedeljkovića i Endojea, glavni arbitar dosudio penal u korist Švajcarske.

Nastala je gužva nakon toga, dok se čekala potvrda VAR-a, a onda se u centru pažnje našao dobro poznati provokator, Granit Džaka.

Dok se Embolo spremao da izvede penal, Rajković je prišao kako bi ga omeo, a onda se pojavio Džaka, koji je odgurnuo našeg golmana.

Ipak, to mu nije pomoglo, pošto je Rajković "pročitao" Embola, i odbranio mu penal, nakon čega je nastala prava erupcija oduševljenja u Leskovcu.