LIGA ŠAMPIONA: Juventus slavio na krilima Vlahovića, ''čuda'' u Lilu i Lisabonu, Dinamo Zagreb ostao bez pobede u poslednjim minutima

Filip Milošević 02. 10. 2024. u 23:04

Kompletirano je i drugo kolo Lige šampiona. Od 21 čas na programu je odigrano sedam mečeva, a neki od njih su bili itekako zanimljivi.

Meč večeri odigrali su Lajpcig i Juventus. Gosti su sa igračem manje uspeli da savladaju protivnika i to na gostovanju sa 3:2. Dušan Vlahović je bio heroj torinskih crno-belih, pošto je postigao dva gola, prvi u 50. minutu drugi u 68.

Takođe je bilo zanimljivo i u Zagrebu. Dinamo je ispustio praktično dobijenu utakmicu, pošto su ''modri'' vodili sa 2:0, da bi se Monako vratio u igru golom Salisua u 74. minutu, da bi konačnih 2:2 postavio Zakarija u 90. minutu.

U Lisabonu je viđeno pravo ''malo čudo'', baš kao i u Lilu. Benfika je slavila protiv Atletiko Madrida sa čak 4:0, dok je Lil nokautirao šampiona Evrope Real Madrid sa 1:0 pogotkom još u prvom poluvremenu.