GOL LAZOVIĆA NIJE POMOGAO VERONI: Komo upisao drugi vezani trijumf u Seriji A (VIDEO)

Časlav Vuković 29. 09. 2024. u 17:56

FUDBALERI Koma pobedili su kao domaćini Veronu sa 3:2 u 6. kolu Serije A. Gol za goste postigao je Darko Lazović, ali on nije bio dovoljan da se izbegne poraz.

Igrao se 53. minut kad je kapiten gostuju uspeo da zatrese mrežu rivala. On je najpre iznudio penal, a potom bio precizan sa bele tačke.

Komo je na odmor otišao sa minimalnom prednošću nakon što je Patrik Kutrone u 43. minutu doveo svoj tim do prednosti.

Pogodak Lazovića bio je izjednačujući i kad se činilo da bi Verona mogla da preokreta, nastao je problem za tim Paola Zanetija, pošto je Tomas Suslov u razmaku od tri minuta dobio dva žuta kartona i tako ostavio saigrače na cedilu.

Izabranici Seska Fabregasa su brojčanu prednost iskoristili i postigli još dva gola preko Kutronea i Andree Belotija. Ipak, gostu su nadoknadi preko Matisa Lamburdea uspeli da ublaže poraz.

Komo je posle ovog trijumfa 10. na tabeli Serije A sa osam bodova, dok je Verona na 14. mestu sa šest.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“