''GRAĐANI'' NE MOGU BEZ RODRIJA: Mančester siti ispustio bodove na ''vrućem'' gostovanju

Filip Milošević 28. 09. 2024. u 15:54

Fudbaleri Njukasla i Mančester sitija odigrali su danas nerešeno 1:1, u meču šestog kola Premijer lige.

Gosti su u prednost došli u 35. minutu. Džek Griliš je posle prodora po levoj strani uputio asistenciju za Joška Gvardiola, koji je driblingom prošao Dena Berna i postigao gol.

Njukasl je do izjednačenja došao u 57. minutu. Aron Gordon je izašao ispred golmana Mančester sitija Edersona koji ga je oborio u šesnaestercu. Gordon je potom bio precizan sa 11 metara.

Siti je trenutno prvi na tabeli Premijer lige sa 14 bodova. Njukasl se nalazi na petom mestu sa 11 bodova.

Šampion Engleske će u sledećem kolu igrati protiv Fulama, dok će se Njukasl sastati sa Evertonom.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“