KIKS JUNAJTEDA NA STARTU LIGE EVROPE: Tvente uzeo bod na "Old Trafordu" (VIDEO)

Časlav Vuković 25. 09. 2024. u 23:02

MANČESTER junajted je ponovo razočarao svoje navijače, pošto je na startu Lige Evrope odigrao na "Old Trafordu" nerešeno protiv Tventea - 1:1.

Izabranici Erika ten Haga posle prvenstvenog remija sa Kristal Palasom (0:0) nisu pobedili ni u prvoj evropskoj utakmici, a mogli su da nije bilo kardinalne greške Kristijana Eriksena.

Junajted je bolje otvorio meč. Igrao se 35. minut kada je uravo Danac sjajnim pogotkom doveo svoj tim do prednosti.

Nije domaćin mnogo pretio u drugom delu utakmice, ali je čuvao vođstvo. Ipak, iskusni vezista je napravio veliku grešku u 68. minutu. Sem Lamers je iskoristio njegovu nepažnju, uzeo mu loptu i neometan krenuo ka golu Andrea Onane koga je na kraju uspeo da savlada.

"Crveni đavoli" su u nadoknadi vremena ipak mogli do sva tri boda. Udarac Harija Megvajera je čudesno zaustavio Lars Unerštal i tako doneo veliki bod Tventeu.

Junajted u narednoj utakmici Lige Evrope igra protiv Porta u gostima, dok će dočekati Fenerbahče.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“