MITROVIĆ NE STAJE: Srpski napadač nastavio da rešeta mreže u dresu Al Hilala (VIDEO)

Časlav Vuković 21. 09. 2024. u 20:17 >> 22:02

ALEKSANDAR Mitrović ne prestaje da rešeta mreže u Saudijskoj Arabiji. Srpski napadač se upisao u strelce i u pobedio Al Hilal nad Al Itihadom od 3:1.

Samo tri minuta je bilo potrebno bivšem napadaču Fulama da savlada reprezentativnog kolegu Predraga Rajkovića.

"Mitrogol" je ispratio sjajan centaršut Rubena Neveša i glavom je zakucao loptu u mrežu rivala.

Nije mu dugo trebalo da postigne drugi gol. U 14. minutu Mitrović se opet upisao u strelce, bio je precizan sa bele tačke.

Ovaj 30-godišnjak je fantastično otvorio sezonu. Ovo mu je bio osmi gol na četvrtoj utakmici u prvenstvu Saudijske Arabije.

Treći gol za ekipu iz Rijada postigao je Salem Al Davsari u 37. minutu. Pretila je gostima katastrofa, ali su uspeli da ublaže poraz.

Igrao se 86. minut kada je Bonoa savladao Karim Benzema. Al Itihad je postigao u nadoknadi još jedan pogodak, no on je poništen.

Al Hilal se osamio na čelu tabele sa 12 bodova iz četiri utakmice. Al Itihad je drugi sa devet.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“