BAJERN GAZI SVE PRED SOBOM: Posle Dinama, moć Bavaraca osetio i Verder

Novosti online 21. 09. 2024. u 18:02

FUDBALERI Bajerna su nakon ubedljive pobede nad Dinamom iz Zagrena u Ligi šampiona (9:2), pokazali snagu i na utakmici protiv Verdera u Bundeligi.

Bavarci su ove subote trijumfovali u Bremenu rezultatom 5:0 u meču 4. kola najjačeg ranga nemačkog fudbala.

Dva gola za Bajern postigao je Majkl Olise u 23. i 60. minutu. Po jednom u listu strelaca upisali su se Džamal Musijala u 32, Hari Kejn u 57. i Serž Gnabri u 65. minutu.

Srpski fudbaler Miloš Veljković zbog povrede nije igrao za ekipu iz Bremena.

Bajern je trenutno prvi na tabeli Bundeslige sa 12 bodova, dok je Verder deseti sa pet.

Velikan iz Minhena će narednom kolu na "Alijanc Areni" igrati sa Bajer Leverkuzenom, dok će Verder gostovati Hofenhajmu.

Što se ostalih rezultata tiče, Frajburg je u gostima pobedio Hajdenhajm 3:0, dok su Bohum i Holštajn Kil igrali bez pobednika, 2:2. Union je u Berlinu savladao Hofenhajm 2:1.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“