SENZACIJA U PREMIJER LIGI: Notingem Forest pobedio Liverpul na "Enfildu" (VIDEO)

Časlav Vuković 14. 09. 2024. u 18:12

VELIKO iznenađenje priredio je Notingem Forest u 4. kolu Premijer lige, pošto je na "Enfildu" pobedio Liverpul sa 1:0.

Bili su Crveni bolji rival, imali su veći posed lopte (72-28%), više šuteva 15:5 (7:3 u okvir gola), ali rezultat je jedino što se vrednuje i bio je na starni gostiju.

Odlučujući trenutak na utakmici desio se u 72. minut kad je Kalum Hadson-Odoi zatresao mrežu rivala. "Šumari" su odigrali sjajan kontranapad koji je pogotkom sa nekih 17 metara završio bivši igrač Čelsija.

Izabranici Arena Slota od tog šoka nisu uspeli da se oporave, te su tako doživeli prvi poraz u Premijer ligi ove sezone. Ujedno ovo je bio prvi gol koji je primio Liverpul.

Veliki uticaj u trijumfu gostiju imao je kapiten Srbije Nikola Milenković koji je na pozicji štopera odigrao svih 90 minuta i pomogao je timu da sačuva mrežu.

Ekipa sa "Enfilda" je trenutno na drugom mestu na tabeli sa devet bodova, Notingem Forest je na četvrtoj poziciji sa osam.