SUSEDI SU PREJAKI: Srbija povela, pa na kraju ubedljivo poražena od Mađarske u prijateljskom susretu

Novosti online 05. 09. 2024. u 18:28

Fudbalska reprezentacija Srbije do 19 godina poražena je od vršnjaka iz Mađarske na prijateljskom meču na memorijalnom turniru Steavn Ćele Vilotić, u Subotici rezultatom 3:1.

Uzbudljiv je bio prvi deo utakmice. Srbija je povela preko Mihajla Cvetkovića u 30. minutu, ali radost nije dugo trajala. Već posle četiri minuta Silard Sabo je izjednačio rezultat, a sa nerešenim ishodom se otišlo na poluvreme.

Drugi deo utakmice doneo je nova uzbuđenja, ali bez radosti za reprezentativce Srbije. Posle 30 minuta igre u drugom poluvremenu ponovo je Sabo bio precizan za Mađare i doveo goste u vođstvo. Do kraja meča "orlići" su napadali i pokušavali da dođu do izjednačenja, ali nisu uspeli i Mađarska je odnela trijumf iz Subotice. Na kraju su Mađari potrdili trijumf u poslednjim sekundama preko Atile Giršika koji je postigao pogodak za 3:1.

Na turniru Stevan Ćele Vilotić igraju još Crna gora i Portugal.

BONUS VIDEO: A POSLE PLASMANA U LIGU ŠAMPIONA... Evo šta se dešavalo u loži Marakane