TORINO SLAVI SRBE: Ivan Ilić strelac u velikoj pobedi nad Atalantom, Milinković Savić odbranio penal (VIDEO)

Časlav Vuković 25. 08. 2024. u 21:01

TORINO je ostvario prvu pobedu u novoj sezoni. "Bikovi" su na svom terenu pobedili Atalantu sa 2:1, a jedan od najzaslužnijih za trijumf bio je srpski reprezentativac Ivan Ilić.

Nije ovaj duel dobro počeo po domaćina. U 26. minutu "boginja provincije" uspela je da povede. Mateo Retegui je na asistenciju Davidea Zapakoste uspeo da matira Vanju Milinkoća-Savića.

Samo pet minuta je bilo potrebno Torinu da izjednači. Uradio je to Ilić, uposlio ga je Če Adams, a bivši igrač Verone je sjajno "bocnuo" loptu preko Marka Karnesećija i zatresao mrežu.

BORBENO Ivan Ilić na utakmici protiv Atalante/FOTO: Profimedia

"Bikovi" su do preokreta stigli u 49. minutu. U strelce se upisao Adams koji je posle asistencije uspeo i da postigne pogodak.

Mogla je Atalanta sa izbegne poraz, ali u šestom minutu nadoknade penal nije iskoristio Mario Pašalić. Tačnije, srpski čuvar mreže mu je zaustavio udarac.

Torino je trenutno drugi na tabeli sa četiri boda, tim iz Bergama je na osmoj poziciji sa tri.

BONUS VIDEO: ORI SE STADION: Pesma navijača Zvezde ne prestaje