ČUKARIČKI NASTAVIO SA SJAJNIM IGRAMA: "Brđani" u nadoknadi do pobede protiv OFK Beograda

Časlav Vuković 09. 08. 2024. u 20:13

FUDBALERI Čukaričkog ostvarili su treću pobedu u Superligi Srbije. "Brđani" su kao gosti u 4. kolu savladali OFK Beograd sa 2:1.

M. Vukadinović

Idealno su utakmicu otvorili izabranici Gorana Stanića. Igrao se 11. minut kada je Vinisijus Melo pogodio mrežu domaćina.

Primljen gol pokrenuo je "romantičare". Imali su idealnu priliku da u 47. minutu poravnaju rezultat, ali penal nije iskoristio Aleksandar Kahvić.

Ipak, ono što napadač nije uradio tad, jeste osam minuta kasnije kad je udarcem glavom matirao Lazara Kaličanina.

Činilo se da će ekipe podeliti bodode. Tako nije mislio Marko Docić koji je u petom minutu nadoknade sa bele tačke doneo trijumf Čukaričkom.

Ekipa sa Banovog brda je prva na tabeli bar na kratko, pošto ima 10 bodova iz četiri odigrane utakmice. OFK Beograd je na četvrtom mestu sa sedam.

BONUS VIDEO: VESELI SRBI: Atmosfera ispred hale Bersi pred polufinale Srbija - SAD