SRBIN NAČEO BARSELONU! Luka Jović igra kao preporođen (VIDEO)

Novosti online 07. 08. 2024. u 07:56

Reprezentativac Srbije Luka Jović postigao je gol za Milan u prijateljskoj utakmici protiv Barselone.

Fudbaleri Milana savladali su katalonskog giganta posle izvođenja penala (3:2), a srpski napadač ostavio je sjajan utisak na ovoj utakmici.

Jović je počeo u startnoj postavi, a već u 10. minutu nakon sjajne kombinacije sa Kristijanom Pulišićem, Srbin je zatresao mrežu i doneo prednost rosonerima.

Pet minuta kasnije Pulišić je bio precizan za 2:0. Međutim, u nastavku meča Levandovski je postigao dva gola , u 22. i 58. minutu, i tako doneo izjednačenje Barseloni, pa je odluka o pobedniku pala posle penal serije, u kojoj su uspešniji bili fudbaleri Milana.

Nažalost, uprkos odličnoj igri Jović je zamenjen posle prvih 45 minuta. Bilo kako bilo, Luka je na pripremama pokazao da je spreman za narednu sezonu i da zaslužuje mesto u italijanskom timu.

BONUS VIDEO: PARIZ U SRPSKIM TROBOJKAMA: Srbi se u velikom broju okupili zbog košarkaša