NIKO NIKAD KAO KRISTIJANO RONALDO: Nestvarno šta je uradio, piše istoriju (VIDEO)

Novosti online 12. 06. 2024. u 08:23

Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo je došao do novog rekorda koji će teško bilo ko uspeti da obori.

Portugalac je u pobedi nad Republikom Irskom (3:0) postigao dva gola, a prvi je bio fenomenalan.

U 50. minutu se driblingom oslobodio defanzivca i namestio na šut levom nogom, a onda hirurški precizno ispalio "projektil" ka golu rivala.

Samo 10 minuta kasnije postigao je i drugi gol, a na poslednjoj pripremnoj utakmici za Evropsko prvenstvo ostvario je neverovatan uspeh.

Ronaldo sada može da se pohvali da je postigao gol u dresu reprezentacije u 21 različitoj godini.

Ukupno ima 130 pogodaka u dresu nacionalnog tima na 207 utakmica. Do prvog je stigao na Evropskom prvenstvu 2004. godine.

BONUS VIDEO "ISTINA JE..." Reakcija Vladana Milojevića nakon remija na meču Vojvodina - Zvezda