MURINJO JE STVARNO ''POSEBAN'': El Šaravi heroj Rome, Portugalac slavio gol na kolenima, pa zbog provokacija zaradio crveni karton

Novosti online 22. 10. 2023. u 15:08

Fudbaleri Rome pred prepunim ''Olimpikom'' savladali su ekipu Monce u okviru 8. kola ''Serije A'' sa 1:0 golom El Šaravija u 90. minutu.

Tanjug/AP

Gosti iz Monce umalo nisu stigli do boda i to sa igračem manje tokom čitavog drugog poluvremena posle isključenja D'Ambrozija u 41. minutu.

Međutim, pojavio se ''faraon'' i golom iz voleja bacio u trans Murinja i 70.000 navijača.Nakon toga je utakmica produžena sedam minuta, a Žoze Murinjo je u nadoknadi vremena dobio crveni karton zato što je gestikulirao gostujućem treneru da ne plače.

Murinju bi se ozbiljno ''drmala'' klupa da nije uspeo da pobedi Moncu, međutim El Šaravi ga je spasio možda i otkaza.

BONUS VIDEO: SEĆANjE NA NIKITU: Dragan Nikitović, legendarni sportski novinar, napustio nas je pre 26 godina