KAKAV MALER! OVAJ FUDBALER JE "TRAGIČAR" EVROPSKOG PRVENSTVA: Uništio je svoj tim

Novosti online 23. 06. 2024. u 09:51 >> 09:58

Češki štoper, Robin Hranač nije imao sreće na dosadašnjem delu Evropskog prvenstva u Nemačkoj, gde je postao tragičar svoje reprezentacije zbog ključnih grešaka koje su ih skupo koštale.

U prvom kolu protiv reprezentacije Portugala, češki štoper, Hranač je bio odgovoran za oba primljena gola.

Prvo je uspeo da postigne autogol, a zatim je u 92. minutu nespretnom reakcijom omogućio protivniku da postigne pobedonosni pogodak. Fudbalsak reprezentacija Češka je meč izgubila rezulttaom 2:1.

To nije bio kraj njegovim pehovima, nesrećne situacije za Hranača nastavile su se i u meču sa fudbalerima Gruzije. Tu je bi krivac za jedanaesterac iz kojeg je Gruzija odmah povela.

Incident se dogodio u nadoknadi prvog poluvremena kada je Hranač igrao rukom u svom kaznenom prostoru. Nakon VAR provere, sudija Danijel Zibert dosudio je penal, koji je Mikautadže pretvorio u gol.

Štoperove greške su dovele do toga da fudbaleri Češke njegovom krivicom prime tri gola, tim je zaradio epitet najvećeg "tragičara" Evropskog prvenstva.

BONUS VIDEO PUNE ULICE SRPSKIH NAVIJAČA: "Orlovi" će imati veliku podršku protiv Engleske