NE ŽALI TRUD: Dragana Mirković privodi kraju plesne probe za Arenu
Новости онлајн
07. 02. 2024. u 23:55
DRAGANA MIRKOVIĆ izaći na veliku scenu Štark Arene i muzičkim spektaklom obradovati desetine hiljada fanova na turneji „Do poslednjeg daha„, a regionalna muzička zvezda ništa ne prepušta slučaju, pa je tako ovih dana svakodnevno na probama za zahtevne koreografije.

Foto: Dejan Milićević
Dragana je podelila snimak sa zagrevanja, na kome se jasno vidi da je i dalje u odličnoj kondiciji, a šta zapravo sprema, publika će moći da vidi 16. i 17. februara u Beogradu.

Foto: Dejan Milićević
Mirkovićeva je uspela pre koncerata da još jednom pošalje regionalnu poruku ljubavi kada je objavila da će se odreći prihoda sa cele svoje turneje „Do poslednjeg daha“ u korist onih kojima je to najpotrebnije.
Zahvaljujući ovom nesebičnom činu, svako ko je kupio ili će kupiti kartu za njene koncerte istovremeno postaje darodavac u misiji humanosti.
(GRAND)
BONUS VIDEO:
POSVEĆENOST JE KLjUČ USPEHA | Božićni "Novosti" intervju | Viki Miljković
Pogledajte više