НОВОСТИ УЖИВО ИЗБОРИ 2024 СА ЛИЦА МЕСТА

ЈАВОР ЗАЉУЉАО НИШКУ ТВРЂАВУ: Раднички изгубио након преокрета, закомпликовао борбу за опстанак!

Александар Илић

18. 05. 2024. у 18:02

ФУДБАЛЕРИ Радничког из Ниша у претпоследњем колу Суперлиге Србије поражени су од Јавора након преокрета резултатом 1:2. Судбина о директном опстанку у Суперлиги Србије више није у њиховим рукама.

Нису навијачи много тога видели у првом полувремену. Није било много шанси, али ни узбуђења. Имао је Раднички три меч лопте за опстанак, није их искористио, а шансу и притисак под којим се домаћин нашао искористио је Јавор.

Друго полувреме донело је доста узбуђења. Радничком је вођство донео Стефан Вукић у 72. минуту, а радовање није дуго трајало. Четири минута касније Радивој Босић поравнао је резултат.

За комплетан преокрет побринуо се Милан Обрадовић који је голом у 76. минуту поставио коначних 2:1.

Радничком је сада потребно да оствари победу у Новом Пазару, или да одигра нерешено против Новог Пазара.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

МОЖДА САМ ПОРЕКЛОМ И СРБИН Де Ниро о Београду, бомбардовању 99, Нолету, Хрватима и Бошњацима

"МОЖДА САМ ПОРЕКЛОМ И СРБИН" Де Ниро о Београду, бомбардовању '99, Нолету, Хрватима и Бошњацима

ПРОСЛАВЉЕНИ холивудски глумац Роберт Де Ниро, који је последњих дана у центру пажње јер је у 80. години седми пут постао отац, својевремено је посећивао нашу земљу, а симпатије према српском народу није скривао ни у својим изјавама.

02. 06. 2024. у 11:40