All inclusive za 99 evra

V. N.

26. 05. 2017. u 23:07

Veliki izbor junskih "last minit" ponuda u agenciji "Fibula"

All inclusive за 99 евра

U AGENCIJI "Fibula" već mogu da se nađu aranžmani po "last minit" ceni.

Od velikog izbora ponuda za polaske u junu naročito se izdvaja Krf, gde aranžman za sedam dana odmora po principu "sve uključeno" košta 99 evra!

Na Halkidikiju u hotelu sa 2* sedam polupansiona može da se nađe za 99 evra. Na Sitoniji odmor od sedam dana, po principu "sve uključeno" u hotelu sa 4*, košta 349 evra. Oni koji vole letovanje ispod Olimpa sedam punih pansiona platiće 169 evra u junu u hotelu sa 2*. Posebno su povoljne "last minit" ponude za grčka ostrva sa avionskim prevozom - na Kritu i Rodosu sa polaskom 20. juna.

Najpovoljnije "last minit" ponude, ipak, ima Turska, gde 10 dana po principu "sve uključeno" i avionskim prevozom u Alanji u hotelu sa 3*, košta 359, a u Sideu u hotelu sa 5* po principu "sve uključeno", košta 569 evra.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije