Posle Ilića svi kod Vučića
23. 08. 2017. u 06:33
Prvi čovek ovdašnje Nove Srbije i predsednik opštine Milutin Jeličić prešao je u SNS, koji u Skupštini ima sedam predstavnika

Silvana Ivković i Milutin Jeličić, Foto: Brusonline
BRUS - Gotovo godinu i po od kada je na lokalnim izborima osvojio čak 53,42 odsto glasova sugrađana, što mu je donelo 19 mandata u opštinskom parlamentu, prvi čovek ovdašnje Nove Srbije i predsednik opštine Milutin Jeličić prešao je u SNS, koji u Skupštini ima sedam predstavnika.
Ubuduće će, dakle, SNS u lokalnoj Skupštini imati čak 26 od ukupno 29 mandata, socijalisti ostaju sa dva, a Grupa građana sa jednim.
- Brus i ovaj deo centralne Srbije će nastaviti ubrzani razvoj i zaposliti veliki broj ljudi, a naš cilj je da postanemo jedna od najjačih opština ne samo u ovoj zemlji, već i u jugoistočnoj Evropi - poručuje Jeličić, dok lokalni poverenik naprednjaka Silvana Ivković ocenjuje da je Nova Srbija u Brusu prepoznala politiku predsednika Aleksandra Vučića, za dobrobit svih njenih građana.
Kako god bilo, Milutinu Jeličiću je ovo četvrti mandat na mestu predsednika opštine, a peti u vlasti od 2000. U dva navrata - od 2003. do 2006, te od 2008. do 2012. - bio je i narodni poslanik.
zlatna koka
23.08.2017. 08:05
Politika zlatna koka.Preletaci najgori ljudi! A i ovi sto ih primesu za osudu, ali politikaje i k...A
Od Nove Srbije ostao je još samo Velja Ilić.
tipican primerak srpskog lokalnog "uspesnog coveka" koji se "snalazi"!Glavni uslov za uspeh u Srbiji je postao odsustvo srama!Vazno je "uspeti" tj. doci do novca, moci....Jedino se u Srbiji neko koje npr. dva puta razveden, ima decu sa tri zene, prevario sve od prijatelja, rodbine, kumova, hapsen pa pustan , menja partije k`o carape....zove - uspesan covek!!!
Ali obećanje koje lik daje, biće jedna od najjačih opština u jugoistočnoj Evropi. Ispali i ostade živ.
Od Nove Srbije ostao je Velja Ilic.
Komentari (7)