Teodosić spreman: Najbolje Olimpijsko selo koje sam ikada video
03. 08. 2016. u 20:33
Srećan sam što sedim pored svih ovih šampiona. Ponosan sam što igramo u Riju. Daćemo sve od sebe da usrećimo ljude u Srbiji, kaže Miloš Teodosić
OD SPECIJALNOG IZVEŠTAČA “NOVOSTI”: RIO DE ŽANEIRO
DEBITANTI u Olimpijskom selu su naši predstavnici u košarci. Ni dame ni momci nikada nisu bili na Igrama.
-Nama je ovo prvo iskustvo u Olimpijskom selu, tako da ne mogu da ga poredim ni sa čim. Čak mogu reći da smo veoma euforične i sve nam je prelepo, tako da možda nismo dovoljno kompetentne da komentarišemo. Nismo stigle ni da razmišljamo o zika virusu. Samo smo uzbuđene što smo u Riju i što smo vratile žensku košarku u olimpijsku porodicu posle nekoliko decenija neuspeha, kaže Sonja Petrović.
Dame su overile kartu za Brazil prošlog leta, zlatom na EP, dok su Teodosić i drugovi krenuli njihovim stopama sa kvalifikacionom turniru u Beogradu.
-Što se olimpijskog sela tiče, ono je najbolje koje sam ikada video – našalio se Miloš na sopstveni račun, pošto nikada ranije nije nastupao na OI. - Srećan sam što sedim pored svih ovih šampiona. Ponosan sam što igramo u Riju. Daćemo sve od sebe da usrećimo ljude u Srbiji.
Kapiten naše reprezentacije poručio je navijačima da ne brinu zbog povrede koju je zaradio na turniru u Argentini.
-Normalno treniram, sve je OK.
Komentari (1)