Rukovodstvo Sportskog saveza Srbije posetilo Vlasotince

13. 07. 2018. u 18:49

Ova opština ima veoma funkcionalan Sportski savez, stoga su se čelnici SSS upoznali sa prvim čovekom Sportskog saveza opštine Vlasotinci Milanom Jovićem

Руководство Спортског савеза Србије посетило Власотинце

Predsednik Sportskog saveza Srbije Davor Štefanek i generalni sekretar Goran Marinković posetili su Vlasotince. Ova opština ima veoma funkcionalan Sportski savez, stoga su se čelnici SSS upoznali sa prvim čovekom Sportskog saveza opštine Vlasotinci Milanom Jovićem.

Održan je radni sastanak na kom su prisustvovali predsednik opštine Zoran Todorović, član opštinskog veća zadužen za sport Slobodan Stanković i član opštinskog veća Bojan Petrović.

Posetu zaključio predsednik Sportskog saveza Srbije Davor Štefanek rečima:

- Saveze koji su imali ideje o podizanju sporta na viši nivo smo svakako podržali i podržaćemo kada dođe do njihove realizacije. Najbitnije je da smo uspostavili saradnju tako da svaki plan sada ima tok ka svom ostvarenju - Goran Marinković, istakavši da je zadovoljan zatečenim stanjem u savezima ali i da postoje manji problemi.

- Problema ima u manjim opštinama, ali to je upravo zašto dolazimo, zašto organizujemo sastanke i seminare – da bi lokalnoj samoupravi objasnili razlog postojanja jednog sportskog saveza i prikazali način na koji bi on trebalo da funkcioniše. Smatram da za sad uspevamo u tome, nalazimo rešenja a to je najvažnije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije