Šarapova bez suspenzije?
21. 03. 2016. u 22:34
Grindeks, kompanija koja prozvodi lek, saopštila je da je neophodno da prođe nekoliko meseci kako bi meldonijum u potpunosti bio izbačen iz tela
Marija Šarapova
Grindeks, kompanija koja prozvodi lek, saopštila je da je neophodno da prođe nekoliko meseci kako bi meldonijum u potpunosti bio izbačen iz tela.
Višestruka grend slem šamionka, kao i još mnogo vrhunskih ruskih sportista, mogli bi dokažu da su uzimali supstancu pre nego što ju je Svetska antidoping agencija stavila na listu zabranjenih, 1. januara 2016.
Angela
22.03.2016. 01:19
Ko je i zasto smestio optuzbe za navodni doping, kad je ona vise od 10 godina prolazila testove?! Tu nesto smrdi jer je to ocigledna namestaljka. Takve bahate i osine optuzbe Svetske antidoping agen. na jednu od najvecih i najuspesnijih svetskih teniserki, pokazuju jednu mnogo siru sliku politickih igara u sportu, na zalost! Marija zivi u U.S. i da je uzela njihovo drzavljanstvo i da igra za njih, nikad je ne bi stavili u takvu situaciju. Ali posto je Ruskinja i igra za Rusiju, nepravedno je opt
Normalno je da se ljudi uopšte a naravno i sportisti za svoj rad-zasluge treba da nagrađuju prema količini novca koju svojim radom donesu kompaniji-vlasnicima turnira. Ja razumem borbu žena da dobiju što više novca ali da otimaju to nije korektno. Ako se nastavi ova hajka na Novakovu izjavu, sledeće pitanje koje se mora postaviti je: a zašto žene u fudbalu ne zarađuju isto kao i muškarci. Podrška Noletu i živo me zanima šta će na ovu temu reći njegove kolege sa zapada.
Komentarisat cu samo kratko bravo Sarapova, Bog te cuva a sad tii cuvaj dalje sebe.Sretno devojko.
Evo za pametnog Novaka koji izjavi: Marija mora da snosi posledice. Svud se mesa ko margarin.
Novak ne treba da obraca paznju na pisanje Britanskuh medija, jer ga oni ne vole bar iz dva razloga, prvi zato sto je srbin, a drugi jer je dominantan ( neprikosnoven) u svijetu tenisa.
Komentari (5)