POBEDA ZA IZVINJENJE: Zvezda trijumfom nad Cibonom želi da zaboravi debakl u Barseloni

S.O.

12. 03. 2018. u 06:50

Posle debakla u gostima kod Barselone košarkaši Crvene zvezde danas (18.00) imaju sjajnu priliku da se dobrom igrom i ubedljivim trijumfom nad Cibonom izvine navijačima

ПОБЕДА ЗА ИЗВИЊЕЊЕ: Звезда тријумфом над Цибоном жели да заборави дебакл у Барселони

Ognjen Dobrić Foto N. Paraušić

POBEDE su najbolji lek da se prebole evroligaške rane. Posle debakla u gostima kod Barselone u 25. kolu Evrolige (54:88), košarkaši Crvene zvezde danas (18.00) imaju sjajnu priliku da se dobrom igrom i ubedljivim trijumfom nad Cibonom u poslednjem kolu ABA lige, kako je naglasio kapiten Branko Lazić, izvine navijačima za očajnu partiju u Španiji.

- Bez obzira na to što utakmica sa Cibonom nema rezultatski značaj i što smo već obezbedili prvo mesto pred plej-of, potreban nam je dobar meč. Želimo da pokažemo napredak i reakciju posle poslednje utakmice u Evroligi - očekuje trener Dušan Alimpijević da vidi bolje lice svojih igrača, dodajući da će se Nemanja Dangubić u puni trenažni proces vratiti od utorka.

Ognjen Dobrić je bio jedan od boljih u meču sa Kataloncima,a pred susret sa Zagrepčanima očekuje da ekipa tijumfalno završi ligaški deo ABA sezone.

- Utakmica sa Cibonom nema takmičarski značaj, ali nam je izuzetno važno da je odigramo kako treba i da završimo regularni deo sezone na pravi način, jer smo vodili veliku borbu za prvo mesto i prednost domaćeg terena u plej-ofu ABA lige. Takođe očekujem da kao tim pokažemo reakciju posle utakmice u Barseloni i ujedno dobrom igrom napravimo najavu za meč sa Valensijom 15. marta i polufinale plej-ofa sa Mornarom - zaključio je bek crveno-belih Ognjen Dobrić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (2)