Predsednik KS BiH za “Novosti”: Duletova plata je tajna

M.F.

28. 03. 2017. u 21:08

Finansijski uslovi ugovora su poslovana tajna. Mogu samo da kažem da su obe strane zadovoljne - kaže Aleksandar Fulurija

Председник КС БиХ за “Новости”: Дулетова плата је тајна

Duško Vujošević Foto: N. Paraušić

PLATA Duška Vujoševića na klupi reprezentacije Bosne i Hercegovine nije poznata. Iako se u javnosti pojavila informacija da će proslavljeni trener zarađivati između 40.000 i 50.000 evra godišnje, te glasine je za “Novosti” demantovao predsednik KS BiH Aleksandar Fulurija.

- Finansijski uslovi ugovora su poslovna tajna. Mogu samo da kažem da su zadovoljne obe strane, i Vujošević sa jedne i Savez sa druge - rekao je Fulurija.

Vujošević će ekipu preuzeti na kraju sezone kada mu istekne ugovor sa francuskim Limožom, koji neće biti produžen, tako da će trofejni trener moći da se posveti samo radu u nacionalnom timu BiH. Još se ne zna ko će mu sve praviti društvo u stručnom štabu.

- Nije još definisano ko će sve biti član stručnog štaba. Ostavili smo to da odluči sam Duško Vujošević - pojasnio je Fulurija.

Ove godine, od 2. do 19. avgusta, BiH očekuju pretkvalifikacije sa Slovačkom, Švedskom i Jermenijom, a dve prvoplasirane ekipe izboriće prolaz u glavnu rundu kvalifikacija za Mundobasket 2019. u Kini.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (5)

Brka

28.03.2017. 22:05

@Vlado - Tebi dete treba osim infuzije i malko sivih moždanih ćelija, al za sada nauka još nije otkrila način presađivanja.

Soko

29.03.2017. 12:14

Sve najbolje Dule, puno uspjeha u budućem radu, Republika Srpska će biti uz tebe.