Paspalj spasao 1.500 gramofonskih ploča
07. 01. 2016. u 14:15
Žarko Paspalj je spasao iz kontejnera za smeće oko 1.500 gramofonskih ploča kojih su se odrekli novi vlasnici privatizovanog Studija B, navodi danas portal Vajs

Žarko Paspalj
Potpredsednik Olimpijskog komiteta Srbije i bivši jugoslovenski košarkaški reprezentativac Žarko Paspalj je spasao iz kontejnera za smeće oko 1.500 gramofonskih ploča kojih su se odrekli novi vlasnici privatizovanog Studija B, navodi danas portal Vajs.
Paspalj je ploče pronašao u reciklažnom centru u Višnjici.
Prema Paspaljevim rečima, "ploče su u fenomenalnom stanju, dok su omoti oštećeni".
Paspalj je izjavio da ga interesuje kako je moguće da novi vlasnici studija B nisu našli neki prostor gde bi se ploče sačuvale.
Meni je ovo neshvatljivo, jer ne bacam stvari, posebno ne stvari koje su, zapravo, arhivska građa. Milo mi je što su bar ove ploče završile kod mene, jer će ovde nastaviti neki život, rekao je Paspalj.
Laza
07.01.2016. 14:29
Sad ce Paspalj naredne 3 godine imati sta da slusa.
Uzeo si ploce Paspalje, Paspaljee, Paspaljeeeee!
Одговорност!?
Žare najveća legenda!!!
Kad moze NASA da baca (navodno) originalnre snimke sa Meseca zbog "nedostatka prostora" ( pazi ti tu glupost) , moze i StudioB. Ali mi smo bolje prosli, zahvaljujuci Zaretu. bravo care
Komentari (3)