Vidić: Želim da budem trener, zato neću da kritikujem Murinja
12. 11. 2018. u 15:17
On je menadžer koji je osvojio mnogo trofeja. Možda ovo nije Junajted koji smo navikli da gledamo, ovo je Murinjov Mančester i morate da prihvatite to da je on menadžer koji želi da igra ovakav stil fudbal, kaže Vidić

Derbi Mančestera pripao je očekivano Sitiju, ali Nemanja Vidić, koji se uveliko sprema da i sam sedne na trenersku klupu, branio je menadžera Junajteda.
"Ako Murinjo pobeđuje tada ja kao navijač ne mogu da budem ljut, kako bih ako recimo pobedimo deset mečeva u nizu. Da budem iskren želim da jednog dana i sam budem menadžer, da imam dovoljno znanja da se bavim tim poslom. Tako da nije fer da kritikujem Murinja kao neko ko u budućnosti želi da se bavi tim poslom", rekao je Vidić.
Bez obzira što je Mančester siti pokazao da je daleko iznad ovog tima Mančester junajteda, Vidić smatra da Portugalcu još treba verovati.
"On je menadžer koji je osvojio mnogo trofeja. Možda ovo nije Junajted koji smo navikli da gledamo, ovo je Murinjov Mančester i morate da prihvatite to da je on menadžer koji želi da igra ovakav stil fudbala. To je stil igre koji je imao u Interu, manje više u Čelsiju dok je sa Realom bio otvoreniji", zaključio je bivši kapiten Mančester junajteda.