SVI ĆUTE POSLE KOMEDIJE: Mnogo sumnji nakon preokreta Nišlija u duelu sa Proleterom
10. 11. 2018. u 20:37
Nestrpljivo se čeka izveštaj komesara za bezbednost i integritet FSS Petrića, koji je gledao meč

Lambulić postiže autogol Foto: Screenshot
ZNAM da je odigran meč u Novom Sadu, čujem šta se priča, video sam samo golove sa ove utakmice, ali ne mogu ništa više od ovoga da kažem dok mi ne stignu svi potrebni izveštaji. Ovako je danas, za “Novosti”, odgovorio komesar za regularnost naše Superlige Dragiša Binić na naše pitanje da li je bilo ičega sumnjivog ili neregularnog u utakmici 16. kola u kojoj je Proleter u Novom Sadu dočekao niški Radnički.
Viđen je preokret “iz keca u dvojku” - 1:2, u samo 60 sekundi, u režiji tragičara, mladog Zarije Lambulića. On je za samo jedan minut nespretno skrivio penal, a odmah zatim postigao retko viđen autogol. Posle oba gola smeje se fudbalska Srbija i pita da li je tako nešto moguće i - regularno.
PROČITAJTE JOŠ: ZA DVA MINUTA DO TRI BODA: Preokret Radničkog u Novom Sadu
Na sve je ličilo ovo u 60 sekundi na stadionu “Karađorđe” samo ne na splet nespretnih i nesrećnih okolnosti, pa je fudbalska čaršija u Srbiji dobila novi povod za priče o regularnosti domaće elite.
Da stvar bude još interesantnija, na meču u Novom Sadu je bio i Ivan Petrić, inače komesar za bezbednost i integritet takmičenja, čiji izveštaj sada čeka Dragiša Binić, ali i većina ljudi koji sumnjaju u časne namere aktera (ne)spornog duela. Detalj koji dodatno podgreva sumnje u ishod ove utakmice je podatak da su, navodno, mnoge kladionice izbegle da u svoju ponudu uvrste dueal Proletera i Radničkog.
Na kraju, posle premijere 16. kola je ostao gorak ukus da je fudbal u Superligi iz nedelje u nedelju malo tragedija, malo komedija. Sve češće u poslednje vreme to se ogleda u naslovu iz naših novina koji je danas ugledao svetlost dana - “Cirkus u Novom Sadu”. Pod “šatrom” na stadionu “Karađorđe” viđena je još jedna utakmica posle koje, bar zasada, svi ćute, ali se isto tako svi i - smeju.
PROČITAJTE JOŠ: Šarac: Lalatović zbog problema sa zdravljem nije bio na klupi
ČUDAN VIRUS NE PUŠTA LALATOVIĆA
ČUDAN neki virus ne pušta Nenada Lalatovića. Odbolovao je šef struke Radničkog meč u Šapcu, ozdravio do srede, bio na konferenciji u četvrtak, ali gadni virus ponovo ga je “dohvatio” u petak, taman da preskoči i kontroverzni meč na “Karađorđu”. Njegovi pomoćnici Dragan Šarac i Vidak Bratić dobili su i Proleter, a s obzirom na to da je Lale isključio telefone, valjda će pobediti virus do utorka, kad će ponovo okupiti igrače.
haha
10.11.2018. 22:21
pa i nema tu mnogo sta da se prica :D
Kud ćeš lepše, Radnički melje, Grobarija pobenavela.
@Sabahufin - Samo vas gledamo,bolje cuti treba da letite iz lige kakvo glupavo oduzimanje bodova.
Nepostojeći penal a kod drugog gola igrač radničkog koji je predvodio napad je bio u ofsajdu.
To je samo da Partizan ne bi bio ni drugi. To je poenta sve ove komedija od srpskog fudbala.
Komentari (9)