SERGEJ IZREŠETAO ALBANCA BERIŠU: Dve bombe srpskog reprezentativca dovoljne za bod Laciju u Bergamu (VIDEO)
17. 12. 2017. u 22:44
Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić bio je dvostruki strelac u remiju Lacija 3:3 na gostovanju protiv Atalante u 17. kolu italijanske Serije A

Foto: Tanjug AP
Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić bio je dvostruki strelac u remiju Lacija 3:3 na gostovanju protiv Atalante u 17. kolu italijanske Serije A.
Atalanta je dvaput imala prednost, ali je Lacio oba puta uspeo da se vrati i na kraju dođe do boda.
Domaćin je poveo Matije Kaldara u 19. minutu, da bi Josip Iličić u 22. povisio na 2:0.
Pročitajte još: SERIJA A: Verona pregazila Milan, Juventus siguran u Bolonji, pobede Krotonea i Sasuola
Na scenu je potom stupio Milinković-Savić koji je prvo u 27. minutu posle soloprodora i šuta sa ivice šesnaesterca smanjio zaostatak Lacija, da bi osam minuta kasnije iz slične pozicije uputio udarac nakon povratne lopte i po drugi put savladao Albanca Etrita Berišu.
Atalanta je u 50. minutu ponovo došla do prednosti, a ovaj put Josip Iličić bio je siguran izvođač jedanaesterca, da bi Lacio do izjednačenja stigao pogotkom Luisa Alberta u 79.
Lacio je nakon današnjeg remija peti sa 33 boda, dok je Atalanta sedma sa 24.
Grof
18.12.2017. 01:36
U ovoj vesti je najbitnije da je ovaj drugi albanac,dokle vise!!!!!!
kod oba suta je imo vise srece nego ...al opet kapa dole...
Uzasan naslov! Ovo je sport!
@Zmirek - Šetaj kod Vokrija.
Jok, Muslin je selektor, on zna!
Komentari (5)