ALBANCI PRETE PARTIZANU: Svi znamo šta su Srbi radili na Kosovu
13. 10. 2017. u 11:13
Normalno je da će to biti poseban meč za nas. Nadam se da će nas povrede zaobići bar do decembra kako bi smo što dalje dogurali u Evropi - kaže Jašanica

Bajram Jašanica Foto: Sanjin Strukic/PIXSELL
Fudbaleri Partizana narednog četvrtka gostuju Skenderbegu u Albaniji (21.05), a pretnje su već počele da stižu.
Defanzivac Skenderbega i reprezentativac tzv. Kosova Bajram Jašanica je za klupski sajt govorio o duelu u Elbasaniju.
- Prvo imamo utakmicu sa Lušnjom na koju treba da budemo fokusirani. Što se tog meča tiče, biće veoma poseban duel. Još se svi sećamo šta su Srbi radili na Kosovu - rekao je Jašanica.
Uveren je da njegov tim može da ostvari dobre rezultate u Ligi Evrope.
- Nalazimo se u odličnom momentu. Nadam se da će nas povrede zaobići bar do decembra kako bismo što dalje dogurali u Evropi - zaključio je Jašanica.
Mislilac
13.10.2017. 11:42
Dokle arnauti, dokle vise vasih budalastina?
A mi ne pamtimo sta je UCK radila po Kosovu???
A šta ste vi radili na Kosovu, arnauti. Voleo bih da vas Groblje razvali usred Elbasana.
Шта су то Срби радили? Након рата остаде 1% Срба на КиМ, а ви се упетостручили након ''репресије Слобине полиције''. Како је то могуће?
ma gde brat na brata da udari
Komentari (38)