Uprva PSŽ dala ultimatum Emeriju: Polufinale Lige šampiona ili otkaz
20. 09. 2017. u 12:37
Kako piše “L'Ekip”, sportski direktor “svetaca” Antero Enrike već je počeo da traži potencijalne naslednike španskom strategu, u opticaju Žorž Žezus i Andre Viljas Boaš

Unai Emeri foto: AP Photo/Manu Fernandez
Čelnici PSŽ tokom letnjeg prelaznog roka pomerili su granice u evropskom i svetskom fudbalu transferima Nejmara iz Barselone (222 miliona evra) i Mbapea iz Monaka (180 miliona). Trener “svetaca” Unai Emeri dobio je dva vanserijska igrača, ali ako želi s njima da sarađuje i naredne sezone moraće da ispuni jedan uslov.
Naime, kako piše ugledni “L'Ekip, rukovodstvo PSŽ je pred španskog stratega postavilo ultimatum – plasman u polufinale Lige šampiona ili otkaz.
Emeriju u ugovoru s PSŽ stoji klauzula o dužini trajanja ugovora na plus jednu godinu, koju vodeći ljudi francuskog velikana neće aktivirati ukoliko ekipa ne dođe do same završnice elitnog takmičenja.
Kako se dalje navodi u tekstu, sportski direktor kluba Antero Enrike već je počeo potragu za potencijalnim Emerijevim naslednicima i izbor je pao na trenera Sportinga Žorža Žezusa i nekadašnjeg menadžera Čelsija Anndrea Viljasa Boaša.
Zavarov
20.09.2017. 14:24
otkaz ce biti mnogo pre toga...
Valjda plasman u finale...Polufinale je svakako neuspeh sa ovim timom.
Komentari (2)