Boakje danas na lekarskim pregledima, zvanično postaje igrač Zvezde

S.I.

30. 01. 2017. u 06:50

Ričmond Boakje juče je doputovao u Beograd, a već danas u podne će biti na lekarskim pregledima, posle kojih bi i zvanično trebalo da obuče dres Crvene zvezde

Боакје данас на лекарским прегледима, званично постаје играч Звезде

Ričmond Boakje

RIČMOND Boakje juče je doputovao u Beograd, a već danas u podne će biti na lekarskim pregledima, posle kojih bi i zvanično trebalo da obuče dres Crvene zvezde.

Napadač Atalante, koji je proteklih godinu dana proveo u Latini, stiže na "Marakanu" na pozajmicu od 18 meseci uz klauzulu otkupa koja sigurno neće biti mala jer ne treba zaboraviti da je Juventus za deo njegovog ugovora platio četiri miliona evra.

Trener Božović ga očekuje na Kipru u utorak, kad Zvezda prvi put izlazi na teren protiv mađarskog Šoprona.



Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (1)

cerno morec

30.01.2017. 11:44

Svi ih odbili pa sada u stilu daj sta das ...a to ce biti jos jedan veliki promasaj . Dupla ode u komsiluk,ladno.