Ibanjez: Želimo da vratimo Zvezdu na mesto gde dugo nije bila

Beta

25. 07. 2016. u 20:09

Ludogorec je jako dobra ekipa koja dugo igra zajedno i što već dugo godina pokazuje u Evropi. Biće nam teško i u Razgradu i u Beogradu – rekao je argentinski defanzivac

Ибањез: Желимо да вратимо Звезду на место где дуго није била

Luis Ibanjez foto: Tanjug

Fudbaler Crvene zvezde Luis Ibanjes rekao je da će njegova ekipa dati sve od sebe da ostvari što bolji rezultat protiv Ludogoreca, iako očekuje tešku utakmicu na gostovanju u Bugarskoj.

- Očekujemo da bude najbolje moguće za nas, ali je sigurno da će biti teško. Ovo će nam biti jako važna utakmica jer možemo Zvezdu da vratimo na mesto gde dugo godina nije bila. Uradićemo sve što budemo mogli da zabeležimo dobar rezultat - rekao je Ibanjez novinarima u Razgradu.

Zvezda će u utorak gostovati Ludogorecu u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

- Ništa se neće rešiti, možemo ovde da dobijemo ili izgubimo, tu je i revanš u Beogradu - dodao je Ibanjez.

Argentinski levi bek je kazao da je Ludogorec dobra i uigrana ekipa, koju poznaje još iz perioda kada je nastupao za Dinamo Zagreb.

- Ludogorec je jako dobra ekipa koja dugo igra zajedno i što već dugo godina pokazuje u Evropi. Igrao sam pre četiri godine protiv njih i pola ekipe je isto kao tada. Biće nam teško i u Razgradu i u Beogradu - kazao je Ibanjez i dodao da je napad najopasniji deo Ludogoreca, za koji je naveo da je dobar tim sa mnogo kvalitetnih individualaca.

Utakmica će se igrati u utorak od 20.00 u Razgradu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (1)

Don

25.07.2016. 20:22

Ako prodjete Ludogorets biće para i sledeće kolo ko zna mada su uigraniji od Zvezde i realno je da oni prodju.