HAOS U ZADRUZI: Sloba se zakleo da će napustiti šou,bacio bubicu i tražio prolaz da pobegne (VIDEO)

Novosti online

22. 04. 2018. u 12:42

Sloba i Luna su pobesneli posle provokacije Miljane Kulić, koja je vređala Luninu porodicu, pa su njih dvoje demonstrativno napustili emisiju

ХАОС У ЗАДРУЗИ: Слоба се заклео да ће напустити шоу,бацио бубицу и тражио пролаз да побегне (ВИДЕО)

Foto: Printskrin TV Pink

Sloba Radanović se zakleo u majku da će naustiti rijaliti šou "Zadrugu". On je bio izrevoltiran pošto je njegova devojka Luna Đogani imala nervni slom.

Sloba i Luna su pobesneli posle provokacije Miljane Kulić, koja je vređala Luninu porodicu, pa su njih dvoje demonstrativno napustili emisiju. Nakon toga, Radanović je izbezumljeno šetao po "Zadruzi", kao da traži prolaz za bekstvo, a pre toga se zakleo u majku da će napustiti rijaliti.

Posle besne šetnje, Sloba se vratio u sobu, ali i dalje nije mogao da se smiri.

- Jedan jedini dan, ne mogu više. Ništa me ne zanima. Ne mogu. Sam bi sebi kožu sa lica pokidao. Ako ostanem još tri dana ovde, j**ite me. Ne mogu da izdržim - kukao je Sloba i pokazao koliko mu se tresu ruke.


LUNA U NERVNOM RASTROJSTVU

Luna Đogani sinoć je doživela napad panike, kako je ona rekla, i to nakon što je u večeri u kojoj su novinari učesnicima Zadruge postavljali pitanja pomenuto ono što je Đoganijeva izjavila za Miljanu.

Naime, radi se o tome da je "isplivalo" to da je Luna prilikom jednog Miljaninog odlaska kod lekara rekla: "Da Bog da se ne vratila", zbog čega je sinoć izbio haos među zadrugarima, iako je Đoganijeva tvrdila kako ništa loše nije mislila.

Luna i Sloba su nakon toga otišli u pab, gde je Radanović pokušavao da je uteši, ali bezuspešno.
- Nije mi dobro! Luda sam! Luda sam, luda! Imam napade panike, ne mogu, nije mi dobro! Ne mogu više! Šta sam im zgrešila?! Što me maltretiraju, i ja sam dete nečije! Mama, što si me pustila ovde kad si me čuvala ceo život od svega, što me pusti, ženo, ovde... - urlala je Luna u suzama.




Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (1)

Gg

22.04.2018. 13:24

luna pokazuje po hiljaditi put svoju razmazenost. Ona je za psihijatriju, definitivno. Vidite ljudi da devojci fali nesto u glavi.Ja sam njenih godina uveliko bila majka.