FOTO: DŽulija Roberts na Dorćolu

A. M.

01. 08. 2017. u 11:05

Glumica Džulija Roberts sa porodicom jutros napustila stan na Dorćolu. Porodica je svake noći tiho dolazila u stan i ujutru odlazila

ФОТО: Џулија Робертс на Дорћолу

Foto: A. Mikata

U CRNOJ haljini, sa tamnim naočarima za sunce, crnim šalom, krem torbom na ramenu, skupljenom kosom i u drvenim papučama, holivudska glumica Džulija Roberts jutros, u pratnji porodice, tiho je napustila stan koji je iznajmila na Dorćolu.

Džulija, koju pamtimo po ulogama u filmovima "Zgodna žena", "Odbegla mlada", "Erin Brokovič", "Dosije Pelikan", "Meksikanac" i "Oušnova jedanaestorka", u Beogradu je boravila pet dana sa ćerkom Hejzel i sinovima Finejom i Henrijem, kao podrška suprugu Danijelu Moderu, sa kojim je u braku od 2002, koji će biti direktor fotografije filma "Ibica", čije snimanje počinje za nekoliko dana u srpskoj prestonici. Inače, Džulija i Danijel upoznali su se 2000. na snimanju filma "Meksikanac", dok je ona bila u vezi sa Bredom Pitom, a on u braku sa Verom Stejmberg.

- Porodica Roberts - Moder boravila je u stanu na šestom spratu i svake večeri su tiho dolazili u stan, a ujutru odlazili iz njega - rekla nam je Aleksandra Marković, urednica magazina "Cica", kojoj je Džulija pre neko veče greškom pozvonila na vrata. - Deca su izuzetno vaspitana i tiha.

Džulija je danasoko 10.15 napustila stan i sa porodicom ušla u crni kombi. Iz stana je prvo izašla dadilja sa decom, zatim Danijel Moder, pa ona. Svakog dana su do šestog sprata i sa njega u prizemlje išli pešice, mada zgrada ima lift, što je bio slučaj i jutros.

PICA I DINOSAURUSI NA KALIŠU

SINOVI Džulije Roberts, Fin Volter (12) i Henri Danijel (10) u ponedeljak su sa dadiljom otišli u park dinosaurusa u prirodnoj veličini na Kalemegdanu. Pre toga su sa zadovoljstvom smazali picu na jednoj klupi, a onda prošetali do Stambol-kapije, gde se nalazi više od 30 replika dinosaurusa, među kojima su i pokretni reptili iz praistorije koji ispuštaju zvuke. Mališani su se oduševljeno fotografisali pored dinosaurusa.


Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (12)

Мујо

01.08.2017. 11:41

Овакви људи су добродошли у Србију. А не они из Црне Горе.

Sumadinac

01.08.2017. 12:31

@Мујо - @ Efendija Mujo,geografsko poreklo ne odreduje da li je neko dobar ili los..Na svim meridijanima nacices izuzetnih i dobrih ljudi..Izuzetak nije ni Crna Gora..

gandra

01.08.2017. 11:53

ovo je cini mi se strahinjica bana (moguce i skender begova) - jedna ulica od mene - odmah sad trcim da poljubim asfalt kojim je julija hodala - dok je jos vruc

Sandra Filmadzijka

01.08.2017. 14:20

@gandra - Molim vas iskopajte kocku asfalta kojom je hodala i prenesite u Muzej kinoteke!

Kant

01.08.2017. 12:05

pustite zenu na miru, gde vam je elementarna kultura? Da li bi vi voleli da vam nepotrebni ljudi duvaju za vratom?

Djordje

01.08.2017. 16:32

Djulija Roberts ovo Djulija Roberts ono! Jeste bre dosadili i nama, a mogu zamisliti njoj? Da sam na njenom mestu nikad vise ne bi dosao u Srbiju! Ostavite zenu na miru sta mi imamo od toga sto je Djulija na dorrcolu? Ne razumem vàs nabedjene novinare koji zaiste nemate o cemu drugom da napisete nego kako je pozvonila na pogresna vrata i kako je na dorcolu.........! Jadna zemlja sa jos jadnijim novinarima koji pisu kao da su jedva osnovnu skolu zavrsili!

Stojan

01.08.2017. 19:40

a jel cuo reporter dal neko od njih prdi dok idu uz stepenice...bas bi to bila lepa vest...

Sanja B

02.08.2017. 01:32

Ako Dzulija ne odigra Milanku, bice to najveci propust njene karijere! Sigurna sam da ce taj umetnicki izazov oberucke prihvatiti!