DŽon NJumen otvorio Si dens u Budvi
14. 07. 2017. u 20:30
Na plaži Jaz počela najveća letnja žurka na Jadranu
foto Egzit tim
UZ hologramsku projekciju iznad mora na plaži Jaz kod Budve, praćenu spektakularnim vatrometom, preksinoć je pred 18.000 ljudi počeo četvrti "Si dens" festival. Zvezda večeri, engleska soul zvezda Džon Njumen, priredio je nezaboravan koncert. Dočekan vriskom, a nagrađivan ovacijama, Njumen je po završetku koncerta sišao sa scene, a publika je spontano počela da peva refren hita "Love me again" i da ga doziva na bis. Poziv je raspametio mladu zvezdu, pa je zgrabio crnogorsku zastavu i ogrnut njome vratio se na scenu, nakon čega se Jazom prolomio zaglušujući zvuk oduševljenja publike.
Uvertiru za Njumenov nastup, koji je ranije stigao u Crnu Goru kako bi obišao njeno primorje, napravili su Slobodan Trkulja i Beograđani "Ajri Ef-Em". Velika žurka trajala je do ranih jutarnjih časova.
Igor
15.07.2017. 00:34
A jel svira Sodom, Kreator ili Grave Diggere tamo ? Ako ne , sta me briga ko je otvorio , BAS !
❤
Komentari (2)