Pera možda prođe i bez operacije?

V. M. P.

18. 03. 2017. u 09:14

Rok kritičar Pera Janjatović više nije na intenzivnoj nezi. stanje mu je stabilno i lekari će odlučiti o daljem lečenju, a moguće je da, ipak, prođe bez operacije, kako je prvobitno bilo nagovešteno

Пера можда прође и без операције?

Pera Janjatović

SRPSKI novinar i rok kritičar Petar Janjatović, koji se oporavlja u zagrebačkoj bolnici “Sestre milosrdnice” nakon kolapsa od stresa, od juče više nije na intenzivnoj nezi.

Autor “Eks-Ju rok enciklopedije” zadržan je u bolnici i stanje mu je stabilno. Sada je na lekarima da odluče o daljem lečenju. Moguće je da, ipak, prođe bez operacije.

Ukoliko doktori procene da je neophodno da Janjatoviću ugrade stimulator koji strujom prodrma srce kada stane, najverovatnije će to uraditi u Zagrebu, budući da je srpsko zdravstveno osiguranje pristalo da snosi troškove.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (3)