Dejo ženi sina
17. 03. 2016. u 12:30
Elitni hotel "Splendid" u Bečićima biće u nedelju "poprište" još jednog spektakularnog venčanja, sina fudbalskog genija Dejana Savićevića
.jpg)
Dejan Savičević
ELITNI hotel "Splendid" u Bečićima biće u nedelju "poprište" još jednog spektakularnog venčanja. Sin fudbalskog genija, kako je Dejana Savićevića nazvala italijanska štampa, Vladimir, i njegova izabranica Tijana, staće na "ludi mermer" najpoznatijeg crnogorskog hotela.
Tim dekoratera je već pretvorio jednu od sala u pravi dvorac za predstojeće venčanje. Očekuje se veliki broj zvanica, posebno iz sveta fudbala, ali i šou biznisa, koje će zabavljati Aca Lukas.
Mladoženja Vladimir je pošao fudbalskim stopama svoga oca.Odrastao je u Beogradu, gde je Dejo nosio dres Crvene zvezde u njenim najboljim danima i u Milanu, gde je genije ostavio neizbrisivi trag. Fudbalsku karijeru je započeo u Crnoj Gori.
Darkos
17.03.2016. 13:04
Neka je sa srećom legendo.!!!
Hej neka peva sad cela Marakana...Dejo majstore pa ti si Bog..
Onaj gol Bajernu u po Minhena nikad neću zaboraviti, neka je sa srećeom legendo i da bude mnogo unučadi.....
Sin odrastao u Beogradu, a tata se javno zalagao za otcepljenje CG od Srbije. Mene kao Srbina ova vest ne zanima!
Komentari (4)