Grabar Kitarović ignorisala pitanje novinara o Pupovcu

Tanjug

13. 09. 2019. u 15:20

Grabar Kitarović danas boravi u Udbinama, gde prisustvuje svečanom otvaranju novoformiranog Centra za razvoj vođa "Marko Babić"

Грабар Китаровић игнорисала питање новинара о Пуповцу

Hrvatska predsednica Kolinda Grabar Kitarović Foto EPA

Hrvatska predsednica Kolinda Grabar Kitarović ignorisala je danas molbu novinara da komentariše poslednje obraćanje predsednika Samostalne demokratske srpske stranke (SDSS), Milorada Pupovca.

A na pitanje zagrebačke N1 televizije da li očekuje podršku penzionisanog generala, Ante Gotovine, na predstojećim predsedničkim izborima, lakonski je odgovorila:

"Ma dajte molim vas, sve ćete čuti na vreme".

PROČITAJTE JOŠ -Pupovac: O sudbini koalicije, naknadno

Grabar Kitarović, inače, danas boravi u Udbinama, gde prisustvuje svečanom otvaranju novoformiranog Centra za razvoj vođa "Marko Babić", a predviđeno je i njeno obraćanje novinarima.

General Gotovina, koji se veoma retko pojavljuje u jvnosti od kada ga je haški tribunal u drugostepenom postupku oslobodio odgovornosti za ratni zločin počinjen tokom vojno policijske akcije Oluja, takođe se nalazi u Udbinama.

On je ranije danas na pitanje novinara da li će podržati svog

"prijatelja Zorana Milanovića" na predsedničkim izborima rekao da "pored tolikih prijatelja, čoveku nisu potrebni neprijatelji".

"Svako ima pravo da se kandiduje, a mi, narod će odlučiti", rekao je Gotovina.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (2)

svensrb

13.09.2019. 16:54

Treba da živimo ko ljudi i dobre komšjie.Da jedared zakopamo ratne sikire?Dosta nam je svega?Istorija nek bilježi, To netreba da nas uzrujava?

S JUGA

14.09.2019. 06:38

Grad je Udbina i moze se govoriti, boraviti u Udbini a ne Udbinama. Srbi imaju velike probleme s padezima.