PUCNJAVA NA CETINJU: Ranjena dva muškarca

S. Đ.

05. 11. 2018. u 13:32

Cetinjani Saša Jabučanin i Nedeljko Perović, ranjeni su u pucnjavi koja se oko 11 sati dogodila na Cetinju, nedaleko od spomenika Lovćenska vila

ПУЦЊАВА НА ЦЕТИЊУ: Рањена два мушкарца

Ilustracija Foto Thinckstock

Cetinjani Saša Jabučanin i Nedeljko Perović, ranjeni su u pucnjavi koja se oko 11 sati dogodila na Cetinju, nedaleko od spomenika Lovćenska vila.

Kako je potvrđeno "Novostima" iz policije sumnja se da je na njih pucao Taso Jovanović sa Cetinja koji je od ranije poznat policiji po izvršenju raznih krivičnih dela pa i pokušaja ubistva.

Nakon pucnjave Perović je zbrinut u cetinjskoj bolnici "Danilo prvi", dok je Jabučanin transportovan u KCCG. Veruje se da je meta bio upravo Jabučanin.

Neposredno nakon pucnjave pripadnici policije su pronašli vozilo iz kojeg je pucano na Jabučanina i Perovića.

Očevici do kažu kako se čulo više pucnjeva, te da su u automobilu iz kojeg je pucano na dvojicu Cetinjana bile dve osobe, koje su se potom udaljile sa mesta pucnjave.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (2)