OPASNE ULICE OSTRVA: Sve više Britanki se plaši izlaska iz kuće
19. 09. 2018. u 23:20
Ispitivanje koje je obuhvatilo 1.903 ženske osobe između 13 i 21 godinu u Ujedinjenom Kraljevstvu, pokazuje da se skoro dve trećine njih oseća ili nesigurno ili zna nekog ko se plaši da ide kući sam

Depositphotos
Pročitajte još:DESET NAJOPASNIJIH ZEMALjA ZA ŽENE: SAD na trećem mestu po pitanju seksualnog nasilja
Ispitivanje koje je obuhvatilo 1.903 ženske osobe između 13 i 21 godinu u Ujedinjenom Kraljevstvu, pokazuje da se skoro dve trećine njih oseća ili nesigurno ili zna nekog ko se plaši da ide kući sam.
Takođe, više od polovine njih doživelo je zastrašivanje ili zna nekog ko je to iskusio, prenosi BBC.
Istraživanje je došlo i do zaključka da devojke odgovaraju mnogo grublje nego ranije i sklonije su da sebe nazivaju feministkinjama.
Veselo Pucketa Vatra Pa To Gori Nasa Satra
20.09.2018. 01:04
pa neka se odsele sa ostrva. recimo na Kosovo. tamo ce ziveti lepo I srecno sa onim finim ljudima.a za.vikend izlet do Sirije. AiR Ramadani
@Veselo Pucketa Vatra Pa To Gori Nasa Satra - Mogu da im organizuju i izlet do žute kuće.
Komentari (2)