NE VOLE TERORISTE: Krdo svinja ubilo trojicu džihadista

M.I./Novosti online

25. 04. 2017. u 15:28

Lokalni mediji su preneli saopštenje džihadista da su se "militanti Islamske države osvetili svinjama koje su napale poljoprivredno zemljište"

НЕ ВОЛЕ ТЕРОРИСТЕ: Крдо свиња убило тројицу џихадиста

Ilustracija
Foto: Tanjug/Jaroslav Pap

TROJICA džihadista Islamske države izgubili su život u napadu krda divljih svinja na poljoprivrednom zemljištu u blizini Kirkuka u Iraku.

Do "sukoba" je došlo kada su životinje naišle na farmu koju su džihadisti oduzeli od lokalnog stanovništva. Teroristi su pokušali da isteraju svinje koje su ih tada napale.

Kako navodi Sputnik, lokalni mediji su preneli saopštenje džihadista da su se "militanti Islamske države osvetili svinjama koje su napale poljoprivredno zemljište".

Teororisti drže pod kontorolom oblast Kirkuka od početka invazije na zemlju 2014. godine. Oni su od lokalnog stanovništva oduzeli deo nekretnina koje i sada koriste. Takođe su uveli kažnjavanje civila za neposlušnost kao što je saradnja sa legitimnim vlastima u zemlji i pokušaj bega.




Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (7)

Prolaznik

25.04.2017. 16:34

@strelok - Nista, sad te device neka prebace u nas odeljak, hriscanski

Bugi

25.04.2017. 17:15

Sta ti je sudbina.Ova trojica su na onom svetu obezbedila stalna radna mesta na farmi svinja.Koje device koji bakraci.Bice slanine,cvaraka,masti,skembica i svinjskih papaka koliko hoces.

Ivan Zgrozeni

25.04.2017. 18:10

Otkud svenje medju muslimanima? Pre bih rekao da je to metafora za hriscane a citava vest isfabrikovana radi zabave. Vise nikeome ne verujem. Foto sop pravi cuda a reci? Bilo ko moze da objavi bilo sta na internetu. Sto ludje, to bolje.