„Fejsbuk“ i „Instagram“ u prekidu

Novosti online

04. 08. 2019. u 19:23

Društvena mreža „Fejsbuk“ u poslednja 24 sata ima teškoće u radu, dok je na „Instagramu“ zastoj počeo pre nekoliko sati

„Фејсбук“ и „Инстаграм“ у прекиду

Depositphotos

Društvena mreža „Fejsbuk“ u poslednja 24 sata ima teškoće u radu, dok je na „Instagramu“ zastoj počeo pre nekoliko sati. Zvaničnog saopštenja još nema pa korisnici na „Tviteru“ negoduju zbog stanja na aplikacijama.

Korisnici Fejsbuka širom sveta žale se da već ceo dan ne mogu da objave fotografije i komentare ili to aplikacija uspe da uradi, ali izuzetno sporo. Neki imaju problem sa logovanjem.

Mnogima se posle više pokušaja da objave nešto pojavi poruka da je u toku rad na mreži.

Na Instagramu je situacija slična od pre nekoliko sati.

Sajt Downdetector navodi da je problem naročito izražen u SAD i Velikoj Britaniji, ali da teškoća u radu ima u celom svetu.

Pogođeni stanjem na aplikacijama, korisnici obe mreže hrle na Tviter gde otvaraju naloge ili se vraćaju svojim us

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (1)

em. i.

07.08.2019. 03:02

taj fajsbuk i instagram su toliko glupi a opasni izumi da daj boze da potpuno crknu