NOVI DETALJI KRVAVE SAPUNICE: Izbola ženu zbog starijeg muškarca
11. 03. 2019. u 12:33
Proteklog vikenda odigrao se krvavi obračun žena u Podromaniji kod Sokoca. Miljana Parlić (19) iz Pala uhapšena zbog pokušaja ubistva Todorovićeve

Ilustracija; Foto: Depositphotos
MILjANA Parlić (19) iz Pala uhapšena je zbog sumnje da je pokušala da ubije Nevenu Danilović Todorović, koju je izbola nožem u Podromaniji kod Sokoca.
Krvavi obračun odigrao se tokom vikenda ispred jednog poslovnog prostora. Prema nezvaničnim informacijama, devojke su se zavadile zbog muškarca u kojeg su obe bile zaljubljene. Dobro upućeni izvor kaže da je napadu prethodila žestoka svađa, tokom koje je Parlićeva nožem nasrnula na Nevenu Danilović Todorović i izbola je po leđima i butini.
Ranjena devojka je prevezena u bolnicu "Srbija" u Istočnom Sarajevu, gde su joj konstatovane teške povrede i zadržana je na daljem lečenju.
Portparol PU Istočno Sarajevo Vesna Stokanović kaže da se napad dogodio u subotu oko 19.30 i da je osumnjičena ubrzo uhapšena.
- Uhapšena je M. P. iz Pala zbog sumnje da je izvršila krivično delo pokušaj ubistva N. D. T. kojoj je hladnim oružjem nanela teške telesne povrede - rekla je Stokanovićeva.
Nezvanično saznajemo da se osumnjičena i žrtva odlično poznaju, te da su u određenom periodu čak bile cimerke. Obe su razvedene i imaju decu, a motiv sukoba je u tome što su zaljubljene u istog muškarca.
- To je prava sapunica, kakve nema ni u španskim serijama. Suština je da su se zavadile zbog ljubavi, odnosno zbog muškarca, koji navodno živi s trećom ženom. Niko nije mogao ni da nasluti da bi ta svađa mogla da se pretvori u krvavi obračun, posebno jer se radi o ženama, koje su ujedno i majke maloletne dece - kaže dobro upućeni izvor.
PUŠTENA NA SLOBODU
SA celim slučajem upoznato je Okružno javno tužilaštvo u Istočnom Sarajevu, po čijem nalogu je osumnjičena Miljana Parlić puštena da se brani sa slobode.
- Ona je tokom saslušanja u policiji u potpunosti priznala odgovornost za napad. S obzirom na sve okolnosti, kao i činjenicu da je majka, procenjeno je da nema osnova da joj se predloži pritvor i puštena je na slobodu - navode u Tužilaštvu.
Komentari (1)