Ministar Vulin: „Kosovo“je bruka
03. 11. 2019. u 18:02
U toj lažnoj državi, za koju Pacoli neuspešno moli za priznanja, posle izbora broje glasove sve dok im ne kažu ko treba da pobed - takvu bruku nije lako nazvati državom, a još je teže priznati, izjavio je ministar Vulin

Aleksandar Vulin / Foto K. Mihajlović
- Pametni ljudi uče na tuđim greškama, a Pacoli ne može da nauči ni na svojim. Vučića pretnje ne mogu pokolebati i bar oni pametniji koji su mu pretili i napadali ga naučili su da je besmisleno pokušavati uplašiti čoveka kome je Srbija skuplja od života - rekao je ministar odbrane Aleksandar Vulin, komentarišući pretnje Pacolija srpskom predsedniku da ima samo jednu šansu, da prizna takozvano Kosovo.
- U toj lažnoj državi, za koju Pacoli neuspešno moli za priznanja, posle izbora broje glasove mesecima sve dok im ne kažu ko treba da pobedi, pa onda objave rezultate. Takvu bruku nije lako nazvati državom, a još je teže priznati - izjavio je ministar Vulin.
Glupko
03.11.2019. 18:21
Kosovo je srce Srbije!
Ko prizna stigla ga Lazareva kletva
Pacoli !! Priznanje nikad.Zašto nas molite za priznanje kad ste država.
Komentari (3)