GO SNS: Uništene stranačke prostorije na Novom Beogradu

Tanjug

04. 06. 2019. u 16:53

Gradski odbor Srpske napredne stranke u Beogradu saopstio je danas da su uništene njihove stranačke prostorije na Novom Beogradu

ГО СНС: Уништене страначке просторије на Новом Београду
Gradski odbor Srpske napredne stranke u Beogradu saopstio je danas da su uništene njihove stranačke prostorije na Novom Beogradu.


"Štetočinama, siledžijama i nasilnicima iz SzS koji pod palicom Đilasa, Jeremića i Obradovića demonstriraju nasilje i politiku rušenja i uništavanja, poručujemo da nas neće uplašiti i da ćemo nastaviti da radimo u korist građana Beograda", kaže se u saopštenju.



Gradski odbor SNS poziva nadležne organe da reaguju u skladu sa zakonom i da zaustave napade na prostorije i aktiviste SNS, jer, kako se navodi, to nije lice pristojne i moderne Srbije za koju se predsednik Aleksandar Vučić svakodnevno bori.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (30)

dzo

05.06.2019. 08:46

Sram vas bilo elito bahata.Kako vas nije sramota?Unistavate sve pred sobom.Vucic vam je kriv,gradjani su vam krivi.

Nena

05.06.2019. 08:47

Divljanje i uništavanje nečije imovine je prosto nedopustivo, opozicija je dno dna

Denke

05.06.2019. 09:28

Ovi vandali se pod hitno moraju privesti.Jer neki su jednostavno podivljali.

Miloš

05.06.2019. 09:29

Počinioci su vandali, treba da budu osuđeni za ovaj potez. Vandalizmom se ništa ne rešava!