Jovanov odgovorio Tadiću: Žalosno je što je na čelu Srbije bio čovek koji tu borbu uopšte ne razume

28. 03. 2018. u 15:42

Milenko Jovanov, potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke, odgovorio je saopštenjem na izjavu lidera SDS Borisa Tadića

Јованов одговорио Тадићу: Жалосно је што је на челу Србије био човек који ту борбу уопште не разуме

Milenko Jovanov
Foto: SNS

Milenko Jovanov, potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke, odgovorio je saopštenjem na izjavu lidera SDS Borisa Tadića.

Saopštenje prenosimo u celosti.

Vređanje zdravog razuma građana Srbije je to što se danas o Kosovu i Metohiji oglašava Boris Tadić, koji je najkrivlji za situaciju u kojoj se nalazi Srbija u vezi sa tim pitanjem kao i to što se on, koji je upropastio sve što je mogao i šanse Srbije u ovoj borbi sveo na minimalne, javlja da pametuje i deli lekcije onima koji se bore da isprave sve njegove brljotine i greške i iz nemoguće situacije izvuku najpovoljnije rešenje za Srbiju.

Ne postoji nikakav teatar ni predstava kada je u pitanju Kosovo i Metohija, nego borba za očuvanje interesa države Srbije, a žalosno je što je na čelu Srbije bio čovek koji tu borbu uopšte ne razume, jer je njemu i od Kosova i od Srbije bilo važnije da izabere odgovarajuću pomadu.

Građani sami dobro vide šta, zapravo, žele i za šta se zalažu Boris Tadić, njegov bivši potrčko Vuk Jeremić i sva ostala žuta bratija i kakvi su im interesi, kada je očigledno da im se stavovi uvek poklapaju sa stavovima onih koji Srbiji žele da nanesu štetu.

I zato što narod u Srbiji ne podržava one koji su spremni da ruše Srbiju da bi srušili Vučića i koji poraz Srbije vide kao svoju pobedu, Tadić, Jeremić, Đilas i svi ostali i jesu na političkom smetlištu, prezreni od sopstvenog naroda.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (1)