ŠPIJUNKA: Plivanje pa trka
07. 03. 2017. u 15:55
Svakodnevno pije sokove od aronije, cvekle, šargarepe, obavezan obrok mu je i čorbica od 15 vrsta povrća, a neizostavne su i velike količine nara i svežih smokava

Vojislav Šešelj
KAD je dobio bitku protiv teške bolesti, lider radikala Vojislav Šešelj rešio je da promeni mnoge dotadašnje navike, pa se okrenuo zdravom životu. Svakodnevno pije sokove od aronije, cvekle, šargarepe, obavezan obrok mu je i čorbica od 15 vrsta povrća, a neizostavne su i velike količine nara i svežih smokava. Osim zdravim namirnicama, Šešelj se okrenuo i sportu, pa tako obavezno svaki dan određeno vreme provede na plivanju u bazenu. To će mu svakako dobro doći da bi popravio kondiciju za izbornu kampanju, pošto najavljuje da će za mesec dana obići celu Srbiju.
Opaki
08.03.2017. 03:09
Odakle toliki novci, vojvodo? 15 vrsta povrca, cvekle, plivanje...prosecna porodica jedva sastavlja kraj s krajem, a ti iz opozicije pijes sokice i jedes corbice, dok narod finansira tvoje zezanje u skupstinskoj sali
@Opaki - За све ово не треба много новца. А одакле новац, сигурно га није украо или опљачкао некога, већ зарадио. Ти ниси видео књига колико је он написао. Немој да говориш завидно и да те испуњава мржња без разлога. А за твоје боље потруди се сам.
Komentari (2)