Glišić:Predaćemo više od 40.000 potpisa

Tanjug

04. 03. 2017. u 08:45

Predsednik IO SNS Darko Glišić izjavio je da će SNS zajedno sa svojim koalicionim partnerima predati više od 40.000 potpisa građana koji su podržali kandidaturu Aleksandra Vučića za predsednika Srbije

Глишић:Предаћемо више од 40.000 потписа

Predsednik Izvršnog odbora SNS Darko Glišić izjavio je da će SNS zajedno sa svojim koalicionim partnerima predati više od 40.000 potpisa građana koji su podržali kandidaturu Aleksandra Vučcića za predsednika Srbije.

Glišić je Tanjugu sinoć rekao da je to nezabežen broj potpisa podrške za bilo kog predsedničkog kandidata na svim izborima održanim do danas.

On je u ime SNS zahvalio svim građanima koji su širom Srbije strpljivo čekali u redovima i svojim potpisom podržali kandidaturu Aleksandra Vučića za predsednika Srbije.

"Očekivali smo veliku podršku građana, ali i za nas je bilo iznenađenje kada su gradski i opštinski odbori iz svih krajeva Srbije počeli da javljaju da su stvorene velike gužve od samog jutra", rekao je Glišić.

"Mi, srpski naprednjaci, poručujemo građanima da nećemo dozvoliti povampirenim dosovskim politikantima koji su našu državu doveli na ivicu propasti da je ponovo vrate na ekonomsko i političko dno i da ćemo se još jače boriti za našu Srbiju", poručio je Glišić.

Potpisi za kandidaturu Vučića RIK-u će danas biti predati u 12.00 sati, najavljeno je iz SNS.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (29)

Milenko

04.03.2017. 10:20

Svaka cast. Mislim da ce ta cifra biti prebacena i to dosta. SNS je stranka koja ima ogromnu podrsku, tako da to nimalo ne cudi.

Tala

04.03.2017. 10:29

Vučić ima podršku građana. Očekivana je velika izlaznost zaokruživanje njegovog imena.

Ivanka Kosovka

04.03.2017. 11:22

Ma, moze i milion potpisa. Svi smo za Vučica. Ovo mu dodje pro forma. To je potpisano samo za 4h.